Kilafors AB

Kontakta oss:

 

Kilafors Industri AB                  Telefon: 0278-65 92 00
Box 74                                      E-post: info@kilafors.se
823 22 Kilafors

Riiko Oy

Helatie 19,
80100 Joensuu
Finland

Osarats Kemi Oy

Korjaamontie 2,
94200 Kemi,
Finland

Ikaalisten Autovaruste Oy

Sammonkatu 4,
39500 Ikaalinen
Finland

Ota yhteyttä työntekijöihimme.

JOHTO

Carina Jakobsson

Carina Jakobsson

Tj.

Puhelin: +4627 865 92 41
Sähköposti: carina.jakobsson@kilafors.se

 

 Thomas Pettersson

Thomas Pettersson

Aluepäällikkö

Puhelin: +46 (0) 70-225 09 77
Sähköposti: thomas.pettersson@kilafors.se

Anna Fagerhof

Anna Fagerhof

Strateginen hankinta

Puhelin: +46 278-65 92 22
Sähköposti: anna.fagerhof@translink.se

Staffan Svedberg

Staffan Svedberg

Talousjohtaja

Puhelin: +46 70-777 02 97
Sähköposti: staffan.svedberg@translink.se

Hans Englund

Hans Englund

Senior Advisor

Puhelin: +46278 65 92 46
Matkapuhelin: +4670 691 99 00
Sähköposti: hans.englund@kilafors.se

 

MYYNTI

Esko Leinonen

Esko Leinonen

Myyntiedustaja, Suomi

Matkapuhelin: +358 50 477 59 18
Sähköposti: esko.leinonen@riiko.fi

Matti Porkola

Matti Porkola

Myyntiedustaja, Suomi

Matkapuhelin: +358 40 865 12 14
Sähköposti:Matti.porkola@osaratas.fi

Raine Vikman

Myyntiedustaja, Suomi

Matkapuhelin: +358 40 596 58 00
Sähköposti: raine.vikman@ikaalistenautovaruste.fi

Per Backan

Per Backan

Myynti, Pohjois-Ruotsi

Puhelin: +46278 65 92 26
Matkapuhelin: +4670 659 01 26
Sähköposti: per.backan@kilafors.se

Keijo Riikonen

Keijo Riikonen

Myynti / varaosat, Suomi

Puhelin: +358 400 576 541
Sähköposti: keijo.riikonen@riiko.fi

 

Lena Modén

Lena Modén

Markkinointi / Hallinto

Puhelin: +46278 65 92 01
Sähköposti: lena.moden@kilafors.se

Mikael Henriksson

Mikael Henriksson

Myynti, Etelä-Ruotsi

Puhelin: +46278 65 92 47
Matkapuhelin: +4670 602 70 46
Sähköposti: mikael.henriksson@kilafors.se

Jari Riikonen

Jari Riikonen

Myyntiedustaja, Suomi

Puhelin: +358 400 371 204
Sähköposti: jari.riikonen@riiko.fi

 

Mattias Löfgren

Mattias Löfgren

Myynti Ruotsin ja Norjan välillä

Puhelin: +46278 65 92 39
Matkapuhelin: +4670 447 82 36
Sähköposti: mattias.lofgren@kilafors.se

 

Olav Thomassen

Olav Thomassen

Sales representative - Norway

Puhelin: +47 91 108 700

VARAOSAT JA JÄLKIMARKKINOINTI

Lars Olsson

Lars Olsson

Varaosat

Puhelin: +46 278-65 92 48
Matkapuhelin: +46 70-281 92 39
Sähköposti: lars.olsson@kilafors.se

Erik Engman

Erik Engman

Varaosat

Puhelin: +46 278 65 92 51
Matkapuhelin: +4670 560 92 51
Sähköposti: erik.engman@kilafors.se

 

Per Svedlund

Per Svedlund

Vahinko koordinaattori / Key Account Management

Puhelin: +46 278 65 92 60
Matkapuhelin: +46 70 600 67 59
Sähköposti: per.svedlund@kilafors.se

 

Tomas Larsson

Tomas Larsson

Varaosat

Puhelin: +46 278-65 92 21
Sähköposti: tomas.larsson@kilafors.se

Sara Backan

Sara Backan

Varaosat

Puhelin: +46 278-65 92 36
Matkapuhelin: +46 70-663 92 72
Sähköposti: sara.backan@kilafors.se

Emil Wernh

Emil Wernh

Varaosat

Puhelin: +46 278-65 92 20
Sähköposti: emil.wernh@kilafors.se

HALLINTO

Maria Karlsson

Maria Karlsson

Hallinto

Puhelin: +46 278 65 92 42
Sähköposti: maria.karlsson@kilafors.se

 

Kristina Wallin

Kristina Wallin

Hallinto

Puhelin: +46 278 65 92 44
Sähköposti: kristina.wallin@kilafors.se

 

TUOTANTO

Mats Olsson

Mats Olsson

Valmistus / ostot

Puhelin: +46 278 65 92 70
Matkapuhelin: +46 70 379 92 70
Sähköposti: mats.olsson@kilafors.se

Marie Olsson

Marie Olsson

Suunnittelija

Puhelin: +46 278 65 92 67
Matkapuhelin: +46 70 670 12 94
Sähköposti: marie.olsson@kilafors.se

 

Thomas Rosén

Thomas Rosén

Valmistus / ostot

Puhelin: +46 278 65 92 59
Sähköposti: thomas.rosen@kilafors.se

 

Per Olsson

Laatu / toimitustenhallinta

Puhelin: +46 278 65 92 53
Sähköposti: per.olsson@kilafors.se

RAKENTAMINEN JA REKLAMAATIOT

Christer Hellberg

Christer Hellberg

Rakentaminen

Puhelin: +46 (0) 278-659295
Matkapuhelin: +46 (0) 70-285 06 55
Sähköposti: christer.hellberg@kilafors.se

Thomas Norling

Thomas Norling

Reklamaatiot

Puhelin: +46 278 65 92 54
Matkapuhelin: +46 70 659 20 21
Sähköposti: thomas.norling@kilafors.se

Per Säll

Per Säll

Rakentaminen

Puhelin: +46 278 65 92 50
Matkapuhelin: +46 70-326 21 50
Sähköposti: per.sall@kilafors.se

Mikael Wallin

Mikael Wallin

Rakentaminen

Puhelin: +46 278 65 92 10
Matkapuhelin: +46 70 659 23 76
Sähköposti: mikael.wallin@kilafors.se

MYYNTI

Onko tarvetta vaihtaa tai lisätä kalustoa?
Ota yhteyttä myyjiimme.

HUOLTO

Onko tapahtunut vahinko?
Ota meihin yhteyttä, niin saat pikaisesti apua.

Soita:+46 278 65 92 60

TALOUS

Onko sinulla kysyttävää laskutuksesta, tai haluatko keskustella rahoituksesta?
Ota yhteyttä talousosastoomme.

Soita:+46 278 65 92 00

Maila oss!