Kilafors AB

Kontakta oss:

 

Kilafors Industri AB                  Telefon: 0278-65 92 00
Box 74                                      E-post: info@kilafors.se
823 22 Kilafors

Riiko Oy

Helatie 19,
80100 Joensuu
Finland

Osarats Kemi Oy

Korjaamontie 2,
94200 Kemi,
Finland

Ikaalisten Autovaruste Oy

Sammonkatu 4,
39500 Ikaalinen
Finland

Ota yhteyttä työntekijöihimme.

JOHTO

Carina Jakobsson

Carina Jakobsson

Tj.

Puhelin: +4627 865 92 41
Sähköposti: carina.jakobsson@kilafors.se

 

Otto Nyängen

Otto Nyängen

Aluepäällikkö

Puhelin: +46 (0)70-397 72 77
Sähköposti: otto.nyangen@translink.se

Anna Fagerhof

Anna Fagerhof

Strateginen hankinta

Puhelin: +46 278-65 92 22
Sähköposti: anna.fagerhof@translink.se
Staffan Svedberg

Staffan Svedberg

Talousjohtaja

Puhelin: +46 (0)70 777 02 97
Sähköposti: staffan.svedberg@translink.se

Hans Englund

Hans Englund

Senior Advisor

Puhelin: +46278 65 92 46
Matkapuhelin: +4670 691 99 00
Sähköposti: hans.englund@kilafors.se

 

Håkan Löfgren

Håkan Löfgren

Construction Manager

Puhelin: +4619-36 29 47
Matkapuhelin: +4673-045 57 00
Sähköposti: hakan.lofgren@translink.se

 

MYYNTI JA MARKKINOINTI

Thomas Englund

Thomas Englund

Myynti, Pohjois-Ruotsi

Puhelin: +46278 65 92 26
Matkapuhelin: +4670-210 19 50
Sähköposti: thomas.englund@kilafors.se

Mikael Henriksson

Mikael Henriksson

Myynti, Etelä-Ruotsi

Puhelin: +46278 65 92 47
Matkapuhelin: +4670 602 70 46
Sähköposti: mikael.henriksson@kilafors.se
Ulf Franz

Ulf Franz

Myynti Ruotsin ja Norjan välillä

Puhelin: +46278 65 92 00
Matkapuhelin: +46 70 631 14 55
Sähköposti: ulf.franz@kilafors.se

 

Ingemar Hermansson

Ingemar Hermansson

Myynti, Suomi ja Baltian maat

Puhelin: 019-36 39 04
Matkapuhelin: 070-334 03 90
Sähköposti: ingemar.hermansson@ory.se

Thomas Norling

Thomas Norling

Tekninen myyntituki

Puhelin: +46 278-65 92 10
Matkapuhelin: +46 70-659 23 76
Sähköposti: ingemar.hermansson@ory.se

Pernilla Bjärne

Pernilla Bjärne

Markkinointijohtaja

Matkapuhelin: 073-087 87 61
Sähköposti: pernilla.bjarne@translink.se

Anna-Carin Björklund

Anna-Carin Björklund

Markkinointi / Hallinto

Puhelin: +46278 65 92 01
Sähköposti: anna-carin.bjorklund@kilafors.se

VARAOSAT JA JÄLKIMARKKINOINTI

Erik Engman

Erik Engman

Varaosat

Puhelin: +46 278 65 92 51
Matkapuhelin: +4670 560 92 51
Sähköposti: erik.engman@kilafors.se

 

Anders Söderqvist

Anders Söderqvist

Varaosat

Puhelin: +46 278-65 92 36
Matkapuhelin: +46 70-663 92 72
Sähköposti: anders.soderqvist@kilafors.se

Sebastian Hansson

Sebastian Hansson

Huoltopaja

Mobil: 073-337 11 83
E-post: sebastian.hansson@kilafors.se

 

Tomas Larsson

Tomas Larsson

Varaosat

Puhelin: +46 278-65 92 21
Sähköposti: tomas.larsson@kilafors.se
Per Svedlund

Per Svedlund

Vahinko koordinaattori / Key Account Management

Puhelin: +46 278 65 92 60
Matkapuhelin: +46 70 600 67 59
Sähköposti: per.svedlund@kilafors.se

 

Lars Levander

Lars Levander

Varaosat

Puhelin: +46 278 65 92 20
Matkapuhelin: +4670 214 66 68
Sähköposti: lars.levander@kilafors.se

 

Lars Olsson

Lars Olsson

Varaosat

Puhelin: +46 278-65 92 48
Matkapuhelin: +46 70-281 92 39
Sähköposti: lars.olsson@kilafors.se

HALLINTO

Maria Karlsson

Maria Karlsson

Hallinto

Puhelin: +46 278 65 92 42
Sähköposti: maria.karlsson@kilafors.se

 

TUOTANTO

Stefan Halvarsson

Stefan Halvarsson

Tuotantopäällikkö

Matkapuhelin: +46 70 321 02 36
Sähköposti: stefan.halvarsson@kilafors.se

Mats Olsson

Mats Olsson

Valmistus / ostot

Puhelin: +46 278 65 92 70
Matkapuhelin: +46 70 379 92 70
Sähköposti: mats.olsson@kilafors.se
Marie Olsson

Marie Olsson

Suunnittelija

Puhelin: +46 278 65 92 67
Matkapuhelin: +46 70 670 12 94
Sähköposti: marie.olsson@kilafors.se

 

Thomas Rosén

Thomas Rosén

Valmistus / ostot

Puhelin: +46 278 65 92 59
Sähköposti: thomas.rosen@kilafors.se

 

Per Olsson

Laatu / toimitustenhallinta

Puhelin: +46 278 65 92 53
Sähköposti: per.olsson@kilafors.se

RAKENTAMINEN JA REKLAMAATIOT

Andreas Larsson

Andreas Larsson

Rakentaminen

Puhelin: +46 (0) 278-65 92 03
Sähköposti:  andreas.larsson@kilafors.se
Per Säll

Per Säll

Rakentaminen

Puhelin: +46 278 65 92 50
Matkapuhelin: +46 70-326 21 50
Sähköposti: per.sall@kilafors.se
Tommy Ljung

Tommy Ljung

Reklamaatiot

Puhelin: +46 278 65 92 54
Matkapuhelin: +46 70 659 20 21
Sähköposti: tommy.ljung@kilafors.se

MYYNTI

Onko tarvetta vaihtaa tai lisätä kalustoa?
Ota yhteyttä myyjiimme.

HUOLTO

Onko tapahtunut vahinko?
Ota meihin yhteyttä, niin saat pikaisesti apua.

Soita:+46 278 65 92 60

TALOUS

Onko sinulla kysyttävää laskutuksesta, tai haluatko keskustella rahoituksesta?
Ota yhteyttä talousosastoomme.

Soita:+46 278 65 92 00

Maila oss!