Kilafors AB

Kontakta oss:

Kilafors Industri AB                  Telefon: 0278-65 92 00
Box 74                                      E-post: info@kilafors.se
823 22 Kilafors

Ota yhteyttä työntekijöihimme.

JOHTO

Carina Jakobsson

Carina Jakobsson

Tj.

Puhelin: +4627 865 92 41
Sähköposti: carina.jakobsson@kilafors.se

 

 Thomas Pettersson

Thomas Pettersson

Aluepäällikkö

Puhelin: +46 (0) 70-225 09 77
Sähköposti: thomas.pettersson@kilafors.se

Hans Linck

Hans Linck

Talouspäällikkö

Puhelin: +46278-65 92 43
Sähköposti: hans.linck@translink.se

Anna Fagerhof

Anna Fagerhof

Strateginen hankinta

Puhelin: +46 278-65 92 22
Sähköposti: anna.fagerhof@translink.se

Hans Englund

Hans Englund

Senior Advisor

Puhelin: +46278 65 92 46
Matkapuhelin: +4670 691 99 00
Sähköposti: hans.englund@kilafors.se

 

MYYNTI

Esko Leinonen

Esko Leinonen

Myyntiedustaja, Suomi

Matkapuhelin: +358 50 477 59 18
Sähköposti: esko.leinonen@riiko.fi

Per Backan

Per Backan

Myynti, Pohjois-Ruotsi

Puhelin: +46278 65 92 26
Matkapuhelin: +4670 659 01 26
Sähköposti: per.backan@kilafors.se

Mikael Henriksson

Mikael Henriksson

Myynti, Etelä-Ruotsi

Puhelin: +46278 65 92 47
Matkapuhelin: +4670 602 70 46
Sähköposti: mikael.henriksson@kilafors.se

Keijo Riikonen

Keijo Riikonen

Myynti / varaosat, Suomi

Puhelin: +358 400 576 541
Sähköposti: keijo.riikonen@riiko.fi

 

Stefan Nilsson

Stefan Nilsson

Myynti, Itä-Ruotsi

Puhelin: +46278 65 92 38
Matkapuhelin: +4670 360 92 38
Sähköposti: stefan.nilsson@kilafors.se

Lena Modén

Lena Modén

Markkinointi / Hallinto

Puhelin: +46278 65 92 01
Sähköposti: lena.moden@kilafors.se

Jari Riikonen

Jari Riikonen

Myyntiedustaja, Suomi

Puhelin: +358 400 371 204
Sähköposti: jari.riikonen@riiko.fi

 

Mattias Löfgren

Mattias Löfgren

Myynti, Länsi-Ruotsi ja Norja

Puhelin: +46278 65 92 39
Matkapuhelin: +4670 447 82 36
Sähköposti: mattias.lofgren@kilafors.se

 

Olav Thomassen

Olav Thomassen

Sales representative - Norway

Puhelin: +47 91 108 700

VARAOSAT JA JÄLKIMARKKINOINTI

Lars Olsson

Lars Olsson

Varaosat

Puhelin: +46 278-65 92 48
Matkapuhelin: +46 70-281 92 39
Sähköposti: lars.olsson@kilafors.se

Erik Engman

Erik Engman

Varaosat

Puhelin: +46 278 65 92 51
Matkapuhelin: +4670 560 92 51
Sähköposti: erik.engman@kilafors.se

 

Tony Svensson

Tony Svensson

Varaosat

Puhelin: +46 278-65 92 20
Sähköposti: tony.svensson@kilafors.se

Per Svedlund

Per Svedlund

Vahinko koordinaattori / Key Account Management

Puhelin: +46 278 65 92 60
Matkapuhelin: +46 70 600 67 59
Sähköposti: per.svedlund@kilafors.se

 

Sara Backan

Sara Backan

Varaosat

Puhelin: +46 278-65 92 36
Matkapuhelin: +46 70-663 92 72
Sähköposti: sara.backan@kilafors.se

HALLINTO

Maria Karlsson

Maria Karlsson

Hallinto

Puhelin: +46 278 65 92 42
Sähköposti: maria.karlsson@kilafors.se

 

Kristina Wallin

Kristina Wallin

Hallinto

Puhelin: +46 278 65 92 44
Sähköposti: kristina.wallin@kilafors.se

 

TUOTANTO

Mats Olsson

Mats Olsson

Valmistus / ostot

Puhelin: +46 278 65 92 70
Matkapuhelin: +46 70 379 92 70
Sähköposti: mats.olsson@kilafors.se

Marie Olsson

Marie Olsson

Suunnittelija

Puhelin: +46 278 65 92 67
Matkapuhelin: +46 70 670 12 94
Sähköposti: marie.olsson@kilafors.se

 

Thomas Rosén

Thomas Rosén

Valmistus / ostot

Puhelin: +46 278 65 92 59
Sähköposti: thomas.rosen@kilafors.se

 

Per Olsson

Laatu / toimitustenhallinta

Puhelin: +46 278 65 92 53
Sähköposti: per.olsson@kilafors.se

RAKENTAMINEN JA REKLAMAATIOT

Christer Hellberg

Christer Hellberg

Rakentaminen

Puhelin: +46 (0) 278-659295
Matkapuhelin: +46 (0) 70-285 06 55
Sähköposti: christer.hellberg@kilafors.se

Mikael Wallin

Mikael Wallin

Rakentaminen

Puhelin: +46 278 65 92 10
Matkapuhelin: +46 70 659 23 76
Sähköposti: mikael.wallin@kilafors.se

Thomas Norling

Thomas Norling

Reklamaatiot

Puhelin: +46 278 65 92 54
Matkapuhelin: +46 70 659 20 21
Sähköposti: thomas.norling@kilafors.se

Jörgen Jonsson

Jörgen Jonsson

Rakennuspäällikkö

Matkapuhelin: +46 70-364 04 27
Sähköposti: jorgen.jonsson@kilafors.se

MYYNTI

Onko tarvetta vaihtaa tai lisätä kalustoa?
Ota yhteyttä myyjiimme.

HUOLTO

Onko tapahtunut vahinko?
Ota meihin yhteyttä, niin saat pikaisesti apua.

Soita:+46 278 65 92 60

TALOUS

Onko sinulla kysyttävää laskutuksesta, tai haluatko keskustella rahoituksesta?
Ota yhteyttä talousosastoomme.

Soita:+46 278 65 92 00

Maila oss!